Кількість наукових та навчально-методичних праць становить понад 200.

Особливості функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу з надання науково-консультаційних послуг

Статті

В статті визначено переваги від створення та особливості функціонування сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу з надання науково-консультаційних послуг. Розроблено схематичну модель взаємодії такого кооперативу з різними суб’єктами господарювання, враховуючи рівні функціонування.

Читати далі

 

Використання всесвітньої мережі як каналу збуту органічної продукції

Статті

Розглянуто передумови використання Всесвітньої мережі, як каналу реалізації органічної продукції. Визначено перелік країн-постачальників органічної продукції в Україну, а також категорії органічних товарів, які пропонуються в Інтернет-крамницях.

Читати далі

 

Інвестиційний процес і його складові елементи

Статті

В статті узагальнено сутність і значення інвестиційних процесів у забезпеченні розвитку економіки, що пропонуються  вченими-економістами протягом історичного поступу цивілізованого суспільства. Досліджено наукові підходи значення механізму регулювання інвестиційної діяльності, який забезпечить формування набору ефективних інвестиційних потоків.

Читати далі

   

Реалізація еко-інноваційних проектів у сільськогосподарських підприємствах

Статті

Обгрунтовано еко-інноваційний проект з виробництва озимого ріпаку з використанням екологобезпечного мікробного препарату «Альбобактерін» і оптимального внесення мінеральних добрив на прикладі сільськогосподарського підприємства ТОВ «Приморський».

Читати далі

 

Застосування стохастичного граничного аналізу для оптимізації розмірів сільськогосподарських підприємств

Статті

Розглянуто методологію стохастичного граничного аналізу та практичні аспекти її застосування для оптимізації розмірів сільськогосподарських підприємств на прикладі господарств Харківської області (Україна). У результаті досліджень встановлено оптимальні розміри сільськогосподарських підприємств зерново-олійного і зерново-молочного типів спеціалізації, зроблено акцент на ефективність методики, що використовується, при вирішенні цього типу оптимізаційних задач.

Читати далі

   

Сторінка 1 з 9