Бєсєдін Микола Олександрович

Д-р.екон.наук, професор, завідувач кафедри менеджменту організації Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва
Керівник дипломної роботи Ульянченка О.В. – 1977 р.

 


Основний напрям його наукової діяльності - методологічні та практичні основи оцінно-ситуаційного підходу до вивчення організаційно-управлінських ситуацій з метою прийняття кваліфікованих рішень.
Має нагороди: Почетная грамота ЦК ВЛКСМ за самоотверженный труд на уборке урожая на целинных землях Казахстана (1956 р.); медалі "За трудову доблесть" (1970 р.), "Ветеран праці" (1984 р.), "50 років перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр." та "60 років перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.", нагрудний знак "Вища школа".
Трудова відзнака Міністерства аграрної політики України "Знак пошани" (2004 р.), Почесна грамота Міністерства освіти та науки УКраїни за багаторічну сумлінну працю (2006 р.), Диплом і стипендія М.І.Туган-Барановського (з економіки) Харківської обласної державної адміністрації (2006 р.).
Прізвище М.О.Бєсєдіна внесено на Стеллу Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" учених, які зробили внесок у розвиток науки; в "Енциклопедію сучасної України".
Автор понад 200 праць, у т.ч.: 7 монографій, 1 підручник, 3 практикуми.
Знаний вчений та дослідник, відзначений ННЦ "Інститут аграрної економіки" як провідний науковець у сфері економіки.